Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

$$$$$$$________ MALARSTWO AUKCYJNE_______$$$$$$$$$

16-01-2012, 19:14
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 921 zł
Użytkownik BXXXX
numer aukcji: 2043541598
Miejscowość @
Licytowało: 5    Wyświetleń: 127
Koniec: 14-01-2012 17:49:18

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

                          Malarstwo aukcyjne
                         " PEJZAŻ Z HISZPANII "

Olej na płótnie (66 x 81 cm) , w ramie współczesnej (74 x 90 cm). Sygnowany (prawa dół)" "Nilsson"

Na podobraziu druk ze zdjęciem i życiorysem autora.

Bardzo dekoracyjny obraz w stanie tecznicznym wyśmienitym.

Tel.511 [zasłonięte] 91 91
e-mail:[zasłonięte]@o2.pl
Nie akceptuję płatności allegro,tylko zwykły przelew.